Projekt ogrodu

Marzy Ci się spektakularny ogród? 
Zamów projekt ogrodu idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i gustu. Najważniejsze dla nas, to stworzyć ogród pod klienta, który spełni wszystkie jego oczekiwania i będzie realizacją marzeń.

Projekt ogrodu jest dopasowany zarówno pod kątem Twoich upodobań, jak i potrzeb. 

Składa się z:

Koncepcja ogrodu (pomysłu na ogród) : dostajesz aż dwie koncepcji, które pokazują wszystkie możliwości terenu i dają całą gamę pomysłów na jest aranżacje. Najczęściej jedna koncepcja jest bardziej tradycyjna a druga totalnie odjechana, gdzie puszczamy wodze fantazji. I najlepsze jest to, że nie musisz wybrać jednej opcji, ale to co Ci najbardziej podoba z każdej wersji!!

Projekt techniczny: to etap, kiedy dostajesz już konkretne rysunki, dzięki którym możesz zrealizować ogród. Pełen projekt zawiera:

  1. Układ funkcjonalny i dobór materiałów (z konkretnymi dostępnymi materiałami)
  2. Plan roślin z konkretnymi gatunkami
  3. Spis roślin
  4. Projekt oświetlenia z doborem lamp
  5. Wymiarowanie nawierzchni
  6. Katalog materiałów 
  7. Wizualizacje ogrodu
  8. Zestawienie ilościowe materiałów

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz projektu ogrodu? TUTAJ możesz przeczytać, dlaczego warto go zrobić.

Przeczytaj opinie klientów:

Pełen profesjonalizm!! mogę z czystym sumieniem polecać Panią Ewe. Zadbała o każdy, szczegół, detal naszego ogrodu. Przemiła osoba która pochylała się nad każdą naszą uwagą ( a nie było ich dużo) bo Pani Ewa w samo sedno trafiła ze swoimi propozycjami, koncepcjami. Dlatego ogromne podziękowania Pani Ewo, bo trudno w dzisiejszych czasach o prawdziwego fachowca 🙂

Polecam współpracę z p. Ewą. Przygotowuje kilka propozycji projektów, podpowiada najlepsze rozwiązania. Bierze pod uwagę zdanie klientów, ale sama ma mnóstwo ciekawych pomysłów. W pełni profesjonalna i rzetelna obsługa w krótkim czasie. A do tego uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii.

Pani Ewo! Bardzo dziękujemy za Pani rzetelność i profesjonalizm!  Jest Pani prawdziwą Artystką z wyobraźnią i przede wszystkim ogromną wiedzą! Tchnęła Pani życie w nasz mały skrawek na Ziemi! Do tego niesamowicie otwartą, słowną i życzliwą osobą. Oby wszyscy byli tacy kompetentni jak Pani!
Jeszcze raz dziękujmy!

Kontakt

Ewa Kiszkielis
Poznań, Wielkopolskie, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

adres:

ul. Katowicka 93c/5

61-131 Poznań

Oddziały: działamy również w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

    Call Now ButtonZadzwoń teraz!