Sady

Metamorfoza ogrodu – minimalistyczny ogród dwóch kolorów

Projekt i realizacja ogrodu pełnego zieleni i harmonii

Ogród przed i po

Przedstawiamy Wam realizację ogrodu przed i po, pod naszym okiem. Zostawiamy również kilka słów o koncepcji projektowej oraz założeniach ogrodu.

Ogród w kształcie kwadratu

Niewielka działka o kwadratowym kształcie to wiele możliwości do zaprojektowania i realizacji pięknego ogrodu. Projekt ogrodu w Sadach to realizacja nowoczesnego ogrodu. Kształt działki pozwolił na zaprojektowanie tarasu, rabat roślinnych oraz dużego trawnika.

Ogród bez kwiatów

Na terenie ogrodu znajdowało się kilka starszych drzew. Klientom zależało na ogrodzie prostym w utrzymaniu i minimalistycznym stylu. Dlatego dobrano rośliny w odcieniach Zieleni – krzewy i byliny. Są to nasadzenia ozdobne z liści i pędów. Znajdziemy tutaj liczne derenie oraz strzyżone i formowane bukszpany wiecznie zielone.

Murek ozdobny w ogrodzie

Dodatkiem do ogrodu w tym projekcie jest murowana ściana dekoracyjna. Dwu metrowa ściana znalazła miejsce dla siebie w środkowej części ogrodu. Na etapie realizacji murek został podświetlony reflektorem zewnętrznym, umożliwiając podziwianie dekoracji ogrodu po zmroku z tarasu lub salonu. W nawiązaniu do murka, obrzeżono krawężnikiem betonowym również jedną z rabat. Obrzeże betonowe świetne nawiązuje do dekoracyjnej ściany.

Rabata z ciemnym grysem

Część rabat roślinnych została zaprojektowana i wykonana z wykorzystaniem kory sosnowej. Druga część roślinności została umieszczona w ciemnym grysie granitowym. Wypełnienie to doskonale sprawdziło się jako tło dla roślin o pięknie zielonych liściach- miedzy innymi funki.

Drewniany taras

Zaprojektowany taras został wykonany z drewnianych paneli oraz zadaszony pergolą ogrodową. Przejście z tarasu do ogrodu umożliwia ścieżka z kwadratowych płyt betonowych. Całość ogrodu dopełnia idealnie strzyżony i zadbany trawnik.

Kontakt

Ewa Kiszkielis
Poznań, Wielkopolskie, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

adres:

ul. Katowicka 93c/5

61-131 Poznań

Oddziały: działamy również w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

    Call Now ButtonZadzwoń teraz!