Plewiska

Intymny azyl

Projektowanie i zakładanie ogrodu w szeregowcach

Projekt tego terenu miał sprawić, aby ten mały ogródek stał się zacisznym, zakrytym od widoku sąsiadów miejscem odpoczynku i pracy. Zaniedbany trawnik został całkowicie zlikwidowany i zastąpiony nawierzchnią brukową dobraną kolorystycznie do elewacji. Rysunek kostki sprawił, że ogród stał się optycznie większy. Ponadto istniejącą furtkę z siatki zastąpiono drewnianą furtką ogrodową, która gwarantuje całkowite zasłonięcie od ulicy.
Przy zakładaniu ogrodu część roślin została posadzona w donicach ogrodowych wykonanych na zamówienie, aby były one widziane z kanapy ogrodowej oraz przez okno salonu.
Rośliny zostały dobrane w ten sposób, aby nie były zbyt trudne w utrzymaniu, a jednocześnie współgrały z kolorystyką nawierzchni: śliwa ozdobna, funkia, hortensja drzewiasta, bukszpan wieczniezielony.
Oświetlenie ogrodowe zostało dobrane w ten sposób, aby tworzyło ciepło atmosferę. Poza oświetleniem roślin, nad całym ogrodem została rozwieszona girlanda ogrodowa, która daje przyjemne światło i tworzy romantyczną i spokojną atmosferę.

Kontakt

Ewa Siwy
Poznań, Wielkopolskie, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Dane firmy:

Ogrody Ewy Ewa Siwy

ul. Katowicka 93c/5

61-131 Poznań

NIP: 8522405272

REGON: 380451432

 

adres:

ul. Katowicka 93c/%

61-131 Poznań

lub

Topolowa 30

70-892 Szczecin

Zadzwoń teraz!